KASE Kraków: „Programy wyborcze okiem ekonomisty”

Serdecznie zapraszamy na panel “Programy wyborcze okiem ekonomisty” zorganizowany przez Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii.
Spotkanie będzie miało miejsce w czwartek 21.03 o godzinie 18.30 na UEK w Pawilonie C, sali D.

Po panelu zapraszamy na spotkanie integracyjne.

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu europejskiego oraz kilka miesięcy później krajowymi wyborami parlamentarnymi, istniejące partie polityczne od pewnego czasu zaczęły prezentować programy jakie zamierzają zrealizować po ewentualnym zwycięstwie. Pojawia się pytanie jak wypadają konkretne propozycje w starciu z nauką ekonomii, na co postaramy się udzielić odpowiedzi.

Głos zabiorą:

Paweł Młynarek – z wykształcenia matematyk i ekonomista – absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Skarbnik Stowarzyszenia KoLiber, pracuje jako analityk rynku w agencji marketingowej. Absolwent z wyróżnieniem Szkoły Ekonomicznej Instytutu Misesa. Powadzący w projekcie Lekcje Ekonomii dla Młodzieży. Współautor analiz i raportów Centrum Analiz KoLibra (m.in. Raport o zmianie czasu, raport energetyczny). Wielokrotnie reprezentował KASE w programie Młodzież Kontra.

Marek Trzaska – absolwent ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, student drugiego stopnia na kierunku rynki finansowe, aktywny członek KASE Kraków, swoje praktyki odbywał w Fundacji Instytut Ludwiga von Misesa. Jest entuzjastą i propagatorem szeroko pojętej wolności gospodarczej.

Wojciech Łopuszański – absolwent studiów pierwszego stopnia Finansów i Rachunkowości ze specjalizacją Rynki Finansowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, od 4 lat członek KASE Kraków, anarchokapitalista i obiektywista.

Dominik Feliks – Absolwent ASBiRO i Laureat Akademii KoLibra. Wieloletni członek KASE Kraków, gdzie miał już okazję wygłosić prelekcje na temat: roli kapitału, a także przebiegów kryzysów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *