Lublin – Ludzkie działanie w sporcie – 22.10.2018

W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Koło Naukowe Austriackiej Szkoły Ekonomii UMCS zaprasza na inauguracyjne spotkanie otwarte. Tym razem naszymi gośćmi będą przedstawiciele oraz zawodniczki wielokrotnego mistrza Polski w piłce ręcznej kobiet – MKS Lublin.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w formie panelu, z którego będziecie mogli się dowiedzieć wielu ciekawych informacji m. in. na temat zarządzania profesjonalnym klubem sportowym. Do wygrania będą również nagrody w postaci biletów na mecze naszych mistrzyń.

W panelu wezmą udział:
Kinga Achruk – Backstage – wielokrotna reprezentantka Polski, zdobywczyni pucharu Ligi Mistrzyń oraz pucharu Challenge Cup.

Sylwia Matuszczyk – reprezentantka Polski, zdobywczyni pucharu Challenge Cup.

Kristina Repelewska – była reprezentantka Polski, obecnie kierownik drużyny MKS Perła Lublin.

MKS Lublin to marka najbardziej utytułowanego klubu w grach zespołowych w Polsce. W ubiegłym sezonie – po 17 latach – nasza drużyna sięgnęła ponownie po europejski puchar tym razem w rozgrywkach EHF Challenge Cup. Dotychczas żaden inny zespół tego w naszym kraju nie dokonał. Poza tym nasze zawodniczki zdobyły po raz 20-y tytuł Mistrzyń Polski oraz po raz 11-y Puchar Polski.

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia:

Data i miejsce: 22 października 2018 r., godz. 19.15-20.30, Aula III Wydział Ekonomiczny – UMCS (I p.).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny oraz otwarty dla wszystkich chętnych.

Link do wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/256368305081422/

Zapraszamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *