Wrocław – Ewolucyjna ucieczka od wolności – 7 kwietnia

Koło Naukowe Myśli Wolnościowej „Praxis” wraz z KASE Wrocław mają zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne wspólnie organizowane wydarzenie!

Jak rynek (matrymonialny) zweryfikował naszych praprzodków? Co kryje się za uniwersalnością wielu zachowań i mechanizmów psychologicznych? Czym jest społeczeństwo w świetle socjobiologii i psychologii ewolucyjnej? Czy poglądy mogą być tylko jedną z licznych funkcji przystosowawczych Homo sapiens? Jakie wyzwania przed myślą wolnościową postawiła historia naszego gatunku?

Wydarzenie odbędzie się 07.04.2017 r. o godzinie 18:00, w sali 101 budynku E Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Autorem wykładu jest psycholog społeczny Bartosz Michał Szymczak. Ukończył jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS i hispanistyczne studia pierwszego stopnia w Wyższej Szkole Filologicznej. Część wyższej edukacji realizował w Paryżu i Madrycie, gdzie z fascynacją zgłębiał biopsychologię, ewolucjonizm i badania nad propagandą, a także – zbiegiem okoliczności – stał się słuchaczem wykładów w Instytucie Juana de Mariana oraz seminariów profesora Huerty de Soto. Specjalizuje się w psychologii politycznej i ewolucyjnej.

Link do wydarzenia na facebooku

Wstęp wolny, zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *