Kraków – spotkanie – 07.12.2017

W czwartek 07.12.2017 zapraszamy Państwa na spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii w Krakowie, które odbędzie się o godz. 19:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w sali D w pawilonie C.

Prelekcję pt. „Czy bankowość spółdzielcza ma rację bytu we współczesnej Europie?” wygłosi dr Krzysztof Kil.

dr Krzysztof Kil — pracownik Katedry Bankowości UEK, absolwent kierunków FiR i GAP na UEK. Autor wielu publikacji naukowych z obszaru stabilności finansowej banków oraz bankowości spółdzielczej. Prywatnie miłośnik wielogodzinnych grzybobrań, zwłaszcza w towarzystwie żony i przyjaciół.

Podczas spotkania podjęta zostanie dyskusja dotycząca znaczenia bankowości spółdzielczej we współczesnym świecie. Wskazane zostaną najważniejsze różnice między bankami spółdzielczymi i komercyjnymi. Zaprezentowane zostaną najnowsze wyniki badań dotyczących klientów banków spółdzielczych, wpływu pokryzysowych regulacji nadzorczych na stabilność banków spółdzielczych oraz oceny kadry zarządzającej co do docelowego kształtu modelu bankowości spółdzielczej w Polsce.

Przypominamy, że spotkania mają charakter otwarty, zapraszamy do skorzystania z biblioteki Klubu, a także wzięcia udziału w części nieoficjalnej po wykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *