Opole – debata 22 maja

Zapraszamy na organizowaną w ramach obchodów 20-lecia Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego debatę zatytułowaną „Czy alternatywne formy pieniądza są rozwiązaniem w dobie obecnego kryzysu? Standard złota a pieniądz wirtualny”.

Odbędzie się ona 22 maja o godz. 14:00 w Auli Błękitnej Collegium Maius (pl. Kopernika 11 a).

W debacie wezmą udział:

Piotr Wojda

Wiceprezes spółki Mennica Wrocławska, współwłaściciel sklepu bulioner.pl, pierwszego w Polsce sklepu internetowego ze złotem inwestycyjnym. Specjalista z zakresu rynku złota w Polsce i na świecie z wieloletnim doświadczeniem w zakresie inwestycji alternatywnych. Autor licznych komentarzy i felietonów propagujących powrót do standardu złota. Zwolennik szkoły austriackiej w ekonomii. Absolwent prestiżowej uczelni Lunds Universitet z zakresu prawa praw człowieka. Prywatnie podróżnik, zapaśnik, paralotniarz, motocyklista, wspinacz i alpinista.

 

 

dr Tomasz R. Smus

Adiunkt w Katedrze Finansów i Rachunkowości na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego. Zajmował różnorodne stanowiska kierownicze i eksperckie w biznesie, a także w organizacjach administracji publicznej, w Polsce i zagranicą. Autor lub współautor projektów mających na celu optymalizację procesów biznesowych, obniżających koszty prowadzenia działalności, czy zwiększających efektywność w organizacji.

T.R. Smus uzyskał stopień doktora nauk prawnych w zakresie prawa na Uniwersytecie w Katowicach. Ukończył MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.

Jest autorem publikacji na temat pieniądza wirtualnego.

 

Podczas debaty do wygrania będą nagrody ufundowane przez Mennicę Wrocławską!

Wydarzenie na facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *