Kraków – spotkanie 25 kwietnia

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie otwarte współorganizowane przez KASE Kraków i Fundację PAFERE! Odbędzie się ono w środę, 25 kwietnia 2012 o godzinie 17.30 w sali konferencyjnej budynku Herbewo przy ulicy Lubelskiej 29.

Spotkanie poprowadzi prof. Victor Claar (USA, Henderson State University, Acton Institute), który wygłosi wykład pod tytułem Keynesianism: why government spending cannot save an economy?

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na konferencję naukową organizowaną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie z okazji dwudziestolecia Katedry Przedsiębiorczości i Innowacji UEK, w której udział wezmą między innymi: prof. Victor Claar (temat wykładu: Fair Trade? Its Prospects as a Poverty Solution), Olgierd Sroczyński (System edukacyjny a innowacyjność gospodarki. Polska perspektywa), Szymon Chrupczalski (Wiedza w przedsiębiorczości – od facebooka po granty UE) oraz Dominik Jaskulski (Koncepcja przedsiębiorczości Izraela Kirznera). Szczegóły dotyczące sal i godzin wykładów znajdują się na stronie konferencji.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze strony biblioteki KASE Kraków, na której znajduje się lista wszystkich książek dostępnych w bibliotece oraz system rezerwacji książek. Hasło do systemu można uzyskać pisząc maila na adres krakow@austriacy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *