Szczecin – Dwa spotkania 29 i 30 Listopada

W wtorek 29 listopada o godzinie 18.30 w „Pomiędzy” Stare Nowe Miasto odbędzie się spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii. Temat dosyć nietypowy, kol. Maciej Prósiński zaprezentuję ideę edukacji finansowej będącej podstawą myśli znanego autora książek motywacyjnych Roberta Kiyosakie’go (między innymi takie tytuły jak Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec, Kwadrant przepływu pieniędzy).
Wszelka próba wykazania zalet i wad idei, również poprzez skonfrontowanie jej z myślą liberalną mile widziana! 🙂

 

W środę 30 listopada o godzinie 18.30 w „Pomiędzy” Stare Nowe Miasto spotkanie, którego tematem będzie „Austriackie podejście do tematu zarządzania infrastrukturą transportową w miastach i poza nimi”.
Prezentację na ten temat przedstawią Bogdan Roggenbuck i Tomasz Aleksandrowicz, później miejmy nadzieję na owocną dyskusję.

http://mises.pl/blog/2011/09/12/hoppe-o-wlasnosci-prywatnej-wspolnej-i-publicznej-z-uzasadnieniem-calkowitej-prywatyzacji/

http://www.youtube.com/watch?v=p3ojMk_mFd4

http://www.opcjanaprawo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=663%3Ato-moliwe-by-pastwo-nie-budowao-drog-rozmowa-z-walterem-blockiem&catid=168%3Anr-185-stycze-2009&Itemid=174

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *