KASE Opole

KASE Opole

KASE Opole
czyli Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii w Opolu rozpoczyna swoją działalność w 2016 r.

Jeżeli szukasz ambitnych ludzi i jesteś ciekaw argumentów na rzecz niemożliwości socjalizmu, wolnej bankowości lub w ogóle chciałbyś się rozwijać, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Czym jest Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii?

Kluby Austriackiej Szkoły Ekonomii to projekt funkcjonujący przy Instytucie Misesa. Zajmuje się popularyzowaniem przede wszystkim idei ekonomicznych szkoły austriackiej, a także liberalnej myśli filozoficznej. Tworzy także środowisko skupiające osoby zainteresowane tą tematyką i wspiera rozwój i osobistą edukację osób związanych z projektem. Aby wspomóc adeptów austriackiej szkoły ekonomii i zachęcić ich do dalszej edukacji, Instytut wprowadził system edukacyjno-motywacyjny. Za działalność w ramach KASE osobom aktywnym przyznawane są punkty, które potem mogą być wykorzystane do uzyskania konkretnych korzyści, takich jak zniżki na książki wydawane przez Instytut, płatne zjazdy KASE, szkolenia internetowe oraz inne. Katalog nagród będzie co jakiś czas ogłaszany na nowo. Za działalność w ramach KASE uznaje się m.in. wygłoszenie referatu dla któregokolwiek z klubów lub napisanie artykułu dla austriacy.pl

Nie czekaj i przyjdź na najbliższe spotkanie!

Aby otrzymywać informacje o terminie kolejnych spotkań (jako że nie spotykamy się co tydzień) możesz śledzić nasz profil na facebooku, stronę austriacy.pl lub napisać maila do klubu z prośbą o dołączenie do listy mailingowej.

Szefem Klubu jest Adam Borowski, kontakt z klubem:

opole@austriacy.pl

https://www.facebook.com/KASE-Opole-217332004944711/

tel. 606 618 591

nagrania video

nagrania audio

 

 

 

 

Comments Closed

Komentowanie zostało wyłączone.

*/ ?>