Jak dołączyć do KASE

Jeśli chcesz dołączyć do istniejącego Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii napisz lub zadzwoń do jego Szefa. Informacje kontaktowe łatwo znajdziesz na stronach Klubów.

Jeśli w Twoim mieście nie ma jeszcze Klubu, możesz założyć nowy. To bardzo proste, wystarczy zebrać grupę 3 osób i wysłać zgłoszenie na adres kliknij, by zobaczyć e-mail. Prześlemy wszystkie potrzebne dokumenty oraz informacje.

Do pobrania: Deklaracja przystąpienia do sieci Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Czy w jednym mieście może być tylko jeden Klub ASE?

  • Nie ma takiego obowiązku, zakres tematów jest tak bardzo szeroki, że poszczególne Kluby mogą się wspaniale uzupełniać, a nawet ze sobą konkurować!

Co jeśli w moim mieście istniał kiedyś Klub, ale jego działalność zawieszono?

  • Jeśli tylko chcesz reaktywować Klub w swoim mieście, wystarczy, że zgromadzisz jeszcze dwie osoby i wyślesz zgłoszenie na adres: austriacy@mises.pl.

Jakie korzyści mam z tego, że zostaję członkiem Klubu?

  • Wiedza to potęga, a ideą KASE jest wlaśnie zdobywać wiedzę. Chcemy aby zachodzące zjawiska spoleczne byly nieco bardziej zrozumiale a w związku z tym staramy się poszerzać zakres naszej wiedzy nie tylko w ekonomii, ale także historii, prawa, teorii polityki, filozofii. Oczywiście są też korzyści bardziej przyziemne – istnieje szansa poznania ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach, pamiętajmy także, że w ramach działalności w Klubie można zdobyć doświadczenie w kontaktach z mediami, z zakresu działań organizacyjnych, fundraisingu, prowadzeniu lekcji czy wystąpień publicznych.

Czym członkowie Klubów mogą się zwracać do Instytutu Misesa o pomoc merytoryczną?

  • Jak najbardziej, Kluby znajdują się pod opieką ekspertów Instytutu, którzy chętnie służą radą i pomocą.

Czy członkowie KASE mogą liczyć na rabaty na produkty Instytutu?

  • Na wydawnictwa Instytutu dla członków KASE przysługuje rabat 25%.

Co zrobić jeśli nie posiadam zbyt dużej wiedzy z austriackiej szkoły ekonomii a chciałbym założyć KASE?

  • Ideą Klubów jest, aby właśnie tą wiedzę poszerzać. Jeśli nie jesteś szczególnie obeznany z podejściem austriackim to nie problem, specjalnie dla KASE przygotowaliśmy Kurs podstawowy, który pozwoli Ci zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami. Nie stoi też na przeszkodzie aby przygotować referat z innej dziedziny, który wzbogaci wiedzę Twoją i pozostałych członków Klubu.

Comments Closed

Komentowanie zostało wyłączone.

*/ ?>