Wrocław – Naród, narodowość i nacjonalizm w pracach Misesa i Hayeka

KoLiber Wrocław, KASE Wrocław i Praxis – Koło Naukowe Myśli Wolnościowej zapraszają na wykład Przemysława Hankusa pt. „Naród, narodowość i nacjonalizm w pracach Ludwiga von Misesa i Friedricha Augusta von Hayeka”.

Wykład odbędzie się 15 maja, o godzinie 18:00, na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, w sali 10 bud. A.

Prelegent skupi się na zagadnieniach narodu, narodowości i nacjonalizmu, poruszanych w pracach dwóch czołowych przedstawicieli myśli wolnościowej – Ludwiga von Misesa i Friedricha Augusta von Hayeka. W czasie spotkania będzie możliwość zadawania pytań. Serdecznie zapraszamy!

Przemysław Hankus – doktorant w Zakładzie Polityki Zagranicznej RP Instytutu Studiów Międzynarodowych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego (zainteresowania badawcze to przede wszystkim procesy secesjonistyczne, w szczególności w Katalonii i w Szkocji), Prezes Zarządu Stowarzyszenia Libertariańskiego, tłumacz i autor tekstów naukowych o tematyce libertariańskiej oraz z zakresu austriackiej szkoły ekonomii, współpracownik Instytutu Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa, był jednym z ekspertów Blogosfery PAFERE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *