Kraków – spotkanie – 11 stycznia

Podstawowe wskaźniki ekonomiczne – bilans, inflacja i PKB

W czwartek 11.01.2018 zapraszamy Państwa na spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii w Krakowie, które odbędzie się o godz. 18:30 na Uniwersytecie Ekonomicznym, pawilon C sala F .

Po raz trzeci spotkanie będzie miało formę minikonferencji. Trzech młodych adeptów austriackiej szkoły ekonomii – Paweł Młynarek, Krzysztof Leski, Karol Przeklasa – w 20-minutowych wystąpieniach przedstawi charakterystykę podstawowych wskaźników ekonomicznych: bilansu płatniczego, inflacji i PKB

Paweł Młynarek – Student ekonomii oraz absolwent matematyki na UJ. Aktywnie działa w krakowskim oddziale Stowarzyszenia KoLiber oraz Stowarzyszeniu Republikanie. Uczestniczy w programie Młodzież Kontra z ramienia krakowskiego Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii.

Krzysztof Leski – Student ekonomii na UEK . Członek Stowarzyszenia Koliber. W latach 2013-2016 chórzysta Canticum Canticorum 8 LO w Krakowie. Uczestniczy w programie Młodzież Kontra z ramienia KASE.

Karol Przeklasa – Student kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizacja komunikacja polityczna. Od 2013 roku członek Stowarzyszenia KoLiber. Od dwóch lat prowadzący w projekcie LEM. Uczestnik programu Młodzież Kontra.

Przypominamy, że spotkania mają charakter otwarty, zapraszamy do skorzystania z biblioteki Klubu, a także wzięcia udziału w części nieoficjalnej po wykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *