Spotkanie z reżyserem filmu „The Bubble”

KASE Warszawa, Stowarzyszenie KoLiber oraz SKN Myśli Wolnościowej SGH serdecznie zapraszają na spotkanie z Jimmy’m Morissonem, twórcą filmu „The Bubble”. Jego tematem będzie:  „The Bubble: What Poles Can Learn From The Mistakes of Americans”, podczas którego autor spróbuje podzielić się amerykańskimi doświadczenia w walce z trwającym kryzysem finansowym wskazując przede wszystkim na błędy jakie popełniono w ostatnich latach tworząc kolejną grożną dla gospodarki bańkę.

http://thebubblefilm.com/

O filmie:

Mający swoją premierę wiosną 2013 film „The Bubble” jest próbą przyjrzenia się prawdziwym źródłom trwającej recesji. Jego twórca wspólnie z wieloma wybitnymi ekspertami, którzy przewidzieli kryzys na długo przed jego wybuchem: ekonomistami, inwestorami i liderami biznesu wspólnie wyjaśnia co czeka Amerykę jeśli nie mieszkańcy USA nie wyciągną wniosków z dotychczasowych wydarzeń. Podstawowym pytaniem towarzyszącym filmowi jest: „Czy sytuacja gospodarcza faktycznie ulega poprawie czy też mamy jedynie do czynienia z kolejną Bańką?”

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia 2013 roku o godzinie 15.30. w budynku C Szkoły Głównej Handlowej, al. Niepodległości 128, sala C-1A

Wstęp wolny.

Dołącz do strony spotkania na Facebooku!

Trailer filmu:

Partnerzy:

Stowarzyszenie KoLiber

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *