Opole – debata 22 maja

Zapraszamy na organizowaną w ramach obchodów 20-lecia Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego debatę zatytułowaną „Czy alternatywne formy pieniądza są rozwiązaniem w dobie obecnego kryzysu? Standard złota a pieniądz wirtualny”.

Odbędzie się ona 22 maja o godz. 14:00 w Auli Błękitnej Collegium Maius (pl. Kopernika 11 a).

W debacie wezmą udział:

Piotr Wojda

Wiceprezes spółki Mennica Wrocławska, współwłaściciel sklepu bulioner.pl, pierwszego w Polsce sklepu internetowego ze złotem inwestycyjnym. Specjalista z zakresu rynku złota w Polsce i na świecie z wieloletnim doświadczeniem w zakresie inwestycji alternatywnych. Autor licznych komentarzy i felietonów propagujących powrót do standardu złota. Zwolennik szkoły austriackiej w ekonomii. Absolwent prestiżowej uczelni Lunds Universitet z zakresu prawa praw człowieka. Prywatnie podróżnik, zapaśnik, paralotniarz, motocyklista, wspinacz i alpinista.

 

 

dr Tomasz R. Smus

Adiunkt w Katedrze Finansów i Rachunkowości na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego. Zajmował różnorodne stanowiska kierownicze i eksperckie w biznesie, a także w organizacjach administracji publicznej, w Polsce i zagranicą. Autor lub współautor projektów mających na celu optymalizację procesów biznesowych, obniżających koszty prowadzenia działalności, czy zwiększających efektywność w organizacji.

T.R. Smus uzyskał stopień doktora nauk prawnych w zakresie prawa na Uniwersytecie w Katowicach. Ukończył MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.

Jest autorem publikacji na temat pieniądza wirtualnego.

 

Podczas debaty do wygrania będą nagrody ufundowane przez Mennicę Wrocławską!

Wydarzenie na facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *